O nas

Czym jest fundacja?

Fundacja Rolnik Handluje opowiada się za ideałami i wartościami, które hamują niezrównoważone wykorzystanie zasobów, destrukcyjną ludzką chciwością planety i formy niewolnictwa, które przyczyniły się do tej dysproporcji.

Promujemy rolnictwo z szacunkiem dla wszelkich form życia, ochrony dziedzictwa przyrodniczego i potrzeby zdrowego i wolnego systemu żywnościowego, zachęcając do wykorzystania wszystkich zasobów środowiskowych.

Walczymy o przywrócenie jakości i etyki do zdrowej diety, która pozostaje istotnym elementem unikalnego stylu życia.

Piramida żywienia z biegiem lat, została najpierw zniekształcona, a następnie została wywrócona do góry nogami, do powszechnego korzystania z fast foodów, wielkich sieci handlowych, które obecnie istnieją na dużą skalę i obejmują dostawę żywności do odbiorcy końcowego. Jedzenie musi powrócić do wykorzystania jego zdrowej funkcji żywieniowej, pomagając umysłowi i ciału żyć w harmonii z naturą.

Promujemy procesy szkoleniowe, edukację żywnościową oraz rozwój produktów charakteryzujących się szlachetnymi wartościami odżywczymi, uzyskanymi dzięki produkcjom opracowanym bez uciekania się do skażenia i manipulacji wszelkiego rodzaju.

Fundacja Rolnik Handluje jest kolejnym etapem wspierającym sprzedaż bezpośrednią.

Po uruchomieniu portalu o tej samej nazwie, zaistniała potrzeba dalszego rozwoju projektu.

Portal Rolnikhandluje.pl ma za zadanie maksymalnie skrócić drogę między ,,polem a stołem” i pozwolić wszystkim, nawet w sytuacji niekorzystnej dla kraju, kupować i konsumować zdrowe produkty .

Technologia na to pozwala i ułatwia przedsiębiorstwom dotarcie do obywateli. Portal, który pozwala nam dotrzeć do szerszego grona konsumentów i być blisko nich w każdej chwili.